Vis flere

FIBERPANEL 1HE M/12X LC DX SM ADAPTER

Fiber patchpanel 19 udtræksbar 1HE, dybde: 200mm Leveres incl. 12 stk. LC duplex singlemode adaptere, farve: sort

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Beskrivelse

Patchpanel med udtræksbar skuffe. Panelet har 4 stk. 20mm huller for PG13,5 forskruning samt 2 stk. 10mm slidser for fiber rør. Panelet leveres incl. fiber management kit, 1 stk. PG13,5 forskruning, selve panelet kan flyttes frem eller tilbage i 19" opspændingsbeslagene. Max. 24 stk. adapter. Porte uden adapter er blændet af.

Information

EAN nr.:5713031010669
VVS nr.:-
Vare nr.:0884009421
Varetekst:FIBERPANEL 1HE M/12X LC DX SM ADAPTER
Beskrivelse:Fiber patchpanel 19 udtræksbar 1HE, dybde: 200mm Leveres incl. 12 stk. LC duplex singlemode adaptere, farve: sort
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:6
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8410 - 8410
UNSPSC:43223328
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:SPS24LCS12D
  
&nbspc;

Indeholder

  • Rack beslag
  • 1 stk. PG13,5 forskruning
  • 4 stk. Fiber management kit
  • 1 stk. Gevind stag til at fastholde splidsekasette