Vis flere

ADAPTER SC SIMPLEX MULTIMODE BEIGE

Adapter SC simplex multimode, farve: beige

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031010430
VVS nr.:-
Vare nr.:0884009191
Varetekst:ADAPTER SC SIMPLEX MULTIMODE BEIGE
Beskrivelse:Adapter SC simplex multimode, farve: beige
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:25
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8410 - 8410
UNSPSC:43223323
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:SSCUPHBRS