Vis flere

ADAPTER SC/APC SIMPLEX SINGLEMODE GRØN

Adapter SC/APC simplex, singlemode, farve: grøn

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031010553
VVS nr.:-
Vare nr.:0884009311
Varetekst:ADAPTER SC/APC SIMPLEX SINGLEMODE GRØN
Beskrivelse:Adapter SC/APC simplex, singlemode, farve: grøn
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:25
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8410 - 8410
UNSPSC:43223323
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:SSCAUZR02S