Vis flere

PATCHKABEL OM1 LC-SC 62,5MY DX 10M

Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031009335
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008095
Varetekst:PATCHKABEL OM1 LC-SC 62,5MY DX 10M
Beskrivelse:Patchkabel LC-SC 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 10,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:20
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S10LCSC62DGY
  
&nbspc;