Vis flere

PATCHKABEL OM1 SC-ST 62,5MY DX 2M

Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031009458
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008215
Varetekst:PATCHKABEL OM1 SC-ST 62,5MY DX 2M
Beskrivelse:Patchkabel SC-ST 62,5/125 OM1 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: grå med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:30
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S2SCST62DGY
  
&nbspc;