Vis flere

PATCHKABEL OM2 LC-SC 50MY DX 1M

Patchkabel LC-SC 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031009595
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008354
Varetekst:PATCHKABEL OM2 LC-SC 50MY DX 1M
Beskrivelse:Patchkabel LC-SC 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: orange med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:30
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ikke specificeret
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Lev. varenummer:1LCSC50DOR
Typebeskrivelse:S1LCSC50DOR
  
&nbspc;