Vis flere

PATCHKABEL OM2 LC-ST 50MY DX 3M

Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: orange med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031009717
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008477
Varetekst:PATCHKABEL OM2 LC-ST 50MY DX 3M
Beskrivelse:Patchkabel LC-ST 50/125 OM2 multimode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: orange med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:30
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S3LCST50DOR
  
&nbspc;