Vis flere

PATCHKABEL OM4 LC-SC 50MY DX 2,0M

Patchkabel LC-SC 50/125 OM4 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: violet med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Beskrivelse

Multimode optiske fiber anvendes til kommunikation over korte distancer, som fx i kontor bygninger og skoler. Multimode fiber udstyr er billigere end singlemode, og da Multimode fiber er meget pålideligt og tilbyder høj kapacitet er det idel til anvendelse i backbone applikationer.

Information

EAN nr.:5713031010690
VVS nr.:-
Vare nr.:0884009450
Varetekst:PATCHKABEL OM4 LC-SC 50MY DX 2,0M
Beskrivelse:Patchkabel LC-SC 50/125 OM4 multimode, duplex, længde: 2,0 meter, farve: violet med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:400
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S2LCSCOM4DEV

Features

  • Duplex konfiguration
  • Robust konstruktion
  • LSZH yder kappe
  • Leveres incl. test certifikat og optisk resultater