Vis flere

PATCHKABEL OS2 LC-SC 9MY DX 3,0M

Patchkabel LC-SC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: gul med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031010119
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008875
Varetekst:PATCHKABEL OS2 LC-SC 9MY DX 3,0M
Beskrivelse:Patchkabel LC-SC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 3,0 meter, farve: gul med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:300
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ikke specificeret
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Lev. varenummer:3LCSC09DYE
Typebeskrivelse:S3LCSC09DYE