Vis flere

PATCHKABEL OS2 LC-SC 9MY DX 0,5M

Patchkabel LC-SC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 0,5 meter, farve: gul med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031011420
VVS nr.:-
Vare nr.:0884009670
Varetekst:PATCHKABEL OS2 LC-SC 9MY DX 0,5M
Beskrivelse:Patchkabel LC-SC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 0,5 meter, farve: gul med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:1
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S0.5LCSC09DYE