Vis flere

PATCHKABEL OM3 SC-SC 50MY DX 1,0M

Patchkabel SC-SC 50/125 OM3 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: aqua med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031009946
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008707
Varetekst:PATCHKABEL OM3 SC-SC 50MY DX 1,0M
Beskrivelse:Patchkabel SC-SC 50/125 OM3 multimode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: aqua med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:30
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S1SCSCOM3DAQ
  
&nbspc;