Vis flere

PATCHKABEL OS2 LC-LC 9MY DX 1,0M

Patchkabel LC-LC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: gul med LSZH kappe

Label


 
Lagerbeholdning: 0
Servicecenter:
På lager i servicecentret:

Information

EAN nr.:5713031010041
VVS nr.:-
Vare nr.:0884008804
Varetekst:PATCHKABEL OS2 LC-LC 9MY DX 1,0M
Beskrivelse:Patchkabel LC-LC 9/125 OS2 singlemode, duplex, længde: 1,0 meter, farve: gul med LSZH kappe
  
Enhed:STK
  
Minimum bestillings antal1
Pakningsstørrelse:400
Multiplum:1
KabelafklipNej
  
Gruppe:8420 - 8420
UNSPSC:43223326
Varetype:099 - 907 SOLAR PLUS FIBEROPTISKE PRODUKTER
RoHS kompatibel:Ja
  
Leverandør:SOLAR PLUS
Typebeskrivelse:S1LCLC09DYE